top of page
BAKEAT.png
Copy of IMG_2986.jpg

 BAKE YOUR WAY
תרפיית אפיה חינוכית

Baking happy moments, healing the heart & mind

Copy of IMG_3547.jpg

מבוא

באירועי הטרור הקשים ב- 7 באוקטובר, נפגעו רבבות של משפחות ועשרות אלפי ילדים בישראל אשר חוו אירועים נוראיים, הכירו מקרוב אובדן ושכול, איבדו את יקיריהם, משפחה, חברים, מורים, שכנים, והם מפונים ומאוכלסים מחוץ לביתם, ולחלקם, אין בית לחזור אליו. 

כעת מתמודדים הם עם הטראומה, האובדן והכאב, המציאות החדשה והקשה שנכפתה עליהם, ועלינו למצוא את הדרך לתת מקום ומענה לצרכים הרגשיים שלהם, להעניק להם חוסן נפשי, טיפול וריפוי לנפש, לנשמה. להראות להם את הדרך קדימה, את יום המחר, שהעבר לא שווה לעתיד, ולהם זכות הבחירה. הבחירה להיות טובים יותר, חזקים יותר. הבחירה בחיים. חיים של שמחה וחופש. וחופש מגיע מצמיחה.

 

בנוסף לטראומה האישית והמדינית, ישנה פגיעה קשה בכלכלה, ועסקים רבים בישראל נאלצים להתמודד עם ההשלכות, האתגרים וההישרדות בצל מלחמה ארוכה וכואבת. ויש לסייע ולתמוך בהם, לעודד את העשייה, להניע את גלגלי המשק והכלכלה בישראל.

 

Bake Your Way הוא מיזם שהוקם על ידי שרית מזור במטרה להמשיך ולעזור לאותם משפחות ילדים לטווח ארוך, להעניק להם מדי חודש ערכה במתנה, שמטרתה להניע אותם לפעולה, לעשייה, להנאה ולמידת כישורים וכלים לחיים, ובד בבד, לתמוך ולקדם עסקים, ספקים, נותני שירות בישראל, מהם ירכשו הערכות, המוצרים והשירותים שיהיו חלק מהמיזם, ויוענקו לילדים ומשפחות המפונים והמגויסים.

החזון

מטרת העל של המיזם הינה לתמוך ולסייע לקהילת המפונים והמגויסים, אשר נפגעה יותר מכל, ילדי המשפחות שנפגעו, בשילוב תמיכה וסיוע לכמה שיותר עסקים בישראל, תוף שיתוף עסקים גדולים יותר, מעורבות של מעגלים רבים, עסקים שתומכים ומפרים עוד עסקים, טוב שמביא טוב, שיביאו להבראה וצמיחה של הכלכלה בישראל.
 
החזון הינו ליצור רגעים מיוחדים של שמחה, ציפייה והתרגשות, הנאה ו-משמעות.
להעניק לילדים את התחושה וההבנה שרואים אותם, שהם חשובים, לתת להם משמעות לחיים ואמונה, אמונה ביקום, בטוב, באהבה והכי חשוב - האמונה בעצמם, ביכולות, במסוגלות, בחשיבות ובערך העצמי שלהם.
 
אחת לחודש כל משפחה תקבל ערכה, לעשייה והנאה, ללמידה, לחיבור פנימי וריפוי, וכך מחודש לחודש, הילדים יחכו ויצפו לערכה הבאה, בסקרנות ובהתרגשות, וניצור עבורם ריטואל ייחודי אשר יהווה נדבך למשמעות ולחשיבות שהם יצקו ליומיום שלהם, לכאן ולעכשיו.
 
החזון שלנו להגיע לכל ילדי משפחות המפונים, כ- 50,000 ילדים, מעל 15,000 משפחות, 15,000 ערכות בחודש, ולהגדיל המעגל גם לילדי משפחות המגויסים, מעל 5,000 משפחות, ולשיתופי פעולה של עשרות ומאות עסקים/ספקים/ארגונים.

הייחודיות במיזם 

הערך המוביל במיזם הינו - משמעות. משמעות לחיים.

הרצון להעניק לילדים ומשפחות המפונים יחס אישי, תשומת לב ונתינה אישיים, להחזיר להם את הזהות האישית שלהם בתוך השייכות, שם המשפחה האישי שלהם, בנוסף לאותה מטרייה גדולה וההגדרה הרווחת, “משפחות המפונים” ולהעניק להם את המשמעות מעצם היותם והתחושה שהם חשובים, משמעותיים. 

 

ובנוסף, תמיכה וסיוע לעסקים שיש להם מוצרים/שירותים להעניק לילדי המשפחות שנפגעו במלחמה, ובד בבד, שימשיכו להתפרנס, להתקיים, להתמודד עם האתגרים שהביאה עימה המלחמה ולהתגבר על הפגיעה במשק ובכלכלה במדינת ישראל.

 

ליצור מעגלים וחיבורים בין עסקים וארגונים, קטנים וגדולים, שיתופי פעולה, כמו גם בין ילדים בארץ וילדים ברחבי הגלובוס, קהילות יהודיות ואחרות ומתוך חושך וכאוס, פגיעות והתפרקות, להאיר ולבנות שרשרת של שותפות נתינה ואחדות.

הערכות

התחושה שאנו רוצים להעניק לילדים הינה שהם יכולים. נחוצים. אהובים. וזאת נוכל להעניק להם באמצעות פיתוח מיומנויות כישויות עצמאיות, להביא לצמיחה והתפתחות דרך הנטיות הטבעיות שלהם, ביניהן, הצורך בעצמאות, דמיון, סקרנות, יצירתיות, סדר וארגון, תנועה, שינוי, חזרתיות. ואלה יביאו אותם להנעה פנימית ויקדמו אותם אל עבר צמיחה, אושר פנימי. 

 

ערכות האפייה מזמינות ומעודדות את הילדים לעשייה עצמאית, כשהם לא תלויים באחרים, מה שישתקף אצל הילדים בתחושת הישג אישית שלהם, כבוד עצמי, ערך עצמי, הנובעים מתחושת העצמאות, מסוגלות, חיזוק הביטחון העצמי, היכולת להתמודד עם העולם ותחושת אחריות אשר נבנית ומתחזקת בכל התנסות ובכל פעולה. 

מיומנויות וכישורים הנרכשים בתהליך

__מצגת שרית מזור - 22.02__Page_09.jpg
דונאטס וידיים.jpg

הקהילה שלנו

 Bake A way עוסקת בטיפוח סביבה תומכת ומהנה בה חברים יכולים לחלוק את אהבתם לאפייה בפרט ולמדינת ישראל בכלל.

היו סבלניים ותנו לקהילה להתפתח באופן אורגני כאשר חברים מתחברים על פי התשוקה המשותפת שלהם.
 

Bake Your way היא פלטפורמה האפייה הראשונה מסוגה לחיבור בין קהילות וקהלים מרקע ומוצא אתני שונים במקומות גיאוגרפיים שונים ברחבי העולם. 

הפלטפורמה מחברת בין אנשים שמעולם לא הייתה להם דרך או הזדמנות להיפגש או להתחבר עם אחרים בגלל אזור מגורים שונה או שפה שונה.

Bake Your way ממסדת קהילה רב-ערוצית, כדי להיות פורה לכל חבר במטרה להועיל ולעזור למצבו הרגשי, הפיזי והחברתי.

 

הפלטפורמה מציעה מגוון מוצרים ושירותים, הכל על מנת לסייע ולתרום לקהילות שזקוקות לתמיכה, יחד עם עזרה ושיקום לעסקים ישראליים שנפגעו כתוצאה מהמלחמה ואירועי השביעי לאוקטובר, אשר גבה מחיר כבד לכלל העסקים והאוכלוסייה בישראל.

IMG_3547.JPG

מייסדת המיזם

“אושר לא תמיד דבר פשוט, אבל הוא תמיד בחירה.
ולנו הזכות והיכולת לבחור באושר, לבחור בחיים”

לאחר שנים כעורכת דין, החליטה שרית מזור לחבר עולמות תוכן שונים, מתחום האימון וההדרכה, יחד עם הקונדיטוריה והאפייה, והקימה סטודיו ראשון מסוגו בארץ – ‘בית מתוק לאפייה וכישורי חיים’. בנוסף לסדנאות, החוגים והליווי האישי להורים, ילדים ובני נוער, יצרה שרית ערכות אפייה ייחודיות, המשלבות טכניקות שונות, נטיות טבעיות של האדם וכישורי חיים, להם חשיבת והשפעה מעצימה מוכחת על ההתפתחות האישית כמו גם פיתוח מיומנויות והתמודדות עם אתגרים, לרבות רגשיים, שילדים חווים. 

 

החל מה-7 באוקטובר, הסטודיו הפך לחמ”ל קטן, בו שרית יחד עם בני משפחה, חברים, כמו גם ילדי משפחת הסטודיו, הכינו מאפים, עוגות, עוגיות וחבילות שונות שנשלחות באהבה לחיילים בכל רחבי הארץ, למשפחות מפונים ומשפחות המגויסים, ולארח ילדים ומשפחות מפונים מאזור העוטף לסדנאות אפייה. 

 

ומכאן נולד המיזם, מהרצון להמשיך בעשייה של הסטודיו לצד הנתינה לילדים ומשפחות שחוו את הטראומות ונפגעו מהמלחמה, וזקוקים לעזרה ותמיכה להתמודד עם ההשלכות ולהחלים מהפצעים שהותירה בהם המלחמה, במישורים רבים.

Copy of IMG_2466.jpg
אני רוצה להעניק ערכות
לילדי משפחות המפונים
להעברה בנקאית - 

שם החשבון: דה לייט סירקל בע"מ 

בנק: דיסקונט - 17

סניף: הוד השרון - 187

חשבון: 0207867048

IBAN: 

IL120111870000207867048

 

להעברות במטבע דולר $

בנק: דיסקונט - 17

סניף: הוד השרון - 187

חשבון: 0207873854

IBAN:

IL650111870000207873854

לקחת חלק
Copy of IMG_3494.jpg

לשיתופי פעולה ו/או פנייה אישית

Thanks for submitting!

bottom of page